از امروز و با حضور در کارگاه‌ههای آموزشی؛
۲۰ مدیر ارشد صنعت چاپ مهارت‌های نوین مدیریت را آموزش می‌بینند


دوره «آموزش مهارت‌های نوین مدیریت با گرایش تولید ناب» برای مدیران چاپخانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار چاپ و به نقل از خبرگزاری مهر، یکی از ویژگی‌های برجسته دنیای اقتصاد، تغییرات مستمر است. اوضاع اقتصادی ناپایدار، فن‌آوری‌های در حال تحول دائمی، رقابت بیش از پیش، تنوع فرآیندها، مکانیزم‌ها و نیروی کار در کنار تغییرات یکپارچه جوامع، عواملی هستند که عرصه کسب و کار امروز را (لااقل در سطوح متوسط و بزرگ) عرصه رقابت و توسعه کرده‌اند.

با شرایط جدید بازار کسب و کار جهانی، تعاریف و مهارت‌های قدیم مدیریت دیگر کارایی و توانایی لازم را برای ایجاد ثبات، مزیت رقابتی و توسعه پایدار ندارند و سازمان‌های بزرگ برای بهبود و تحول مستمر نیازمند دانش و تجربیات نوین در مدیریت هستند. مدیرانی که سعی در حفظ سازمان‌های خود با مبانی و اندیشه‌های قدیم دارند، از  زمانه خود عقب می‌مانند.

به منظور آشنایی مدیران صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور با دانش مهارت‌های نوین چاپ، اتحادیه چاپخانه‌داران و موسسه بازدید با همکاری مرکز مطالعات مدیریت ایران اقدام به برگزاری دوره‌های «آموزش مهارت‌های نوین مدیریت با گرایش تولید ناب (Lean Production )» کرده است که اولین دوره آن امروز شنبه ۹ آبان ساعت ۱۵ در محل اتحادیه چاپخانه‌داران آغاز به کار می‌کند. در این دوره ۲۰ نفر از مدیران ارشد صنایع چاپ و بسته‌بندی شرکت کرده‌اند.

منتشر شده توسط خبرگزاری مهر در تاریخ ۱۳۹۴ شنبه ۹ آبان


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: